Scroll Top
os. Leśne 18A, 62-028 Koziegłowy

Praca – Administrator Nieruchomości Mieszkalnych

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI MIESZKALNYCH

Miejsce pracy: SM Koziegłowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko administratora nieruchomości mieszkalnych do obsługi budynków.

Zakres obowiązków:

  • kontrola firm obsługujących nieruchomości,
  • bieżąca kontrola stanu porządkowo – sanitarnego administrowanych zasobów mieszkaniowych i pomieszczeń ogólnego użytku, terenów przydomowych i terenów zielonych,
  • współudział w pracach przy okresowych kontrolach budynków,
  • przygotowywanie zleceń na wykonanie bieżących napraw i kontroli, oraz realizacja działań związanych z usuwaniem usterek/ awarii/ szkód,
  • prowadzenie dokumentacji nieruchomości zgodnie z obowiązującym prawem i standardami naszej firmy,
  • utrzymywanie kontaktów i prowadzenie korespondencji z mieszkańcami, firmami oraz instytucjami,
  • współpraca z działem księgowości,
  • współpraca z inspektorami ds. technicznych.

Od Pracownika oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego o kierunku technicznym,
  • dobrej organizacji pracy własnej i wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i umiejętności współpracy z przedstawicielami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz mieszkańcami,
  • umiejętności prowadzenia korespondencji,
  • znajomości pakietu biurowego MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point),
  • praktycznej znajomości zagadnień dot. obsługi nieruchomości, prawa budowlanego itp.
  • samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności i inicjatywy w pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność słuchania innych i przekazywania komunikatów,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie i w życzliwej atmosferze,
  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: sm@kozieglowy.com.pl lub osobiste złożenie w biurze podawczym Spółdzielni Koziegłowy Os. Leśne 18 A w godzinach: pn. 7ºº-17ºº, wt. – czw. 7ºº-15ºº, pt. 7ºº-13ºº.