SPÓŁDZIELNIE, KTÓRE CZYNIĄ NIEMOŻLIWE MOŻLIWYM

Już po raz piąty Redakcja "Domów Spółdzielczych" nagradza najbardziej efektywnie pracujące spółdzielnie mieszkaniowe. Powrót na szczyt…

Prezes Spółdzielni Ryszard Jaroniec z nagrodą za I miejsce wśród spółdzielni średnich z przychodem z inwestycji

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Jerzego Jankowskiego – przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielców przyznała nagrody w ośmiu kategoriach. Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach rankingu Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach plasowała się w pierwszej trójce laureatów spółdzielni średnich z przychodem z inwestycji.
Nagrody te i wyróżnienia są wyrazem uznania dla ludzi dobrej, rzetelnej pracy, wspartej pomysłowością i profesjonalnymi umiejętnościami, bo za wynikami spółdzielni kryje się dorobek tysięcy ludzi – zarówno pracowników, jak i działaczy samorządowych.
Znakomicie funkcjonujących spółdzielni jest znacznie więcej. Przyjęte, sparametryzowane warunki Rankingu siłą rzeczy zawężają krąg zwycięzców. Jest sprawą niezwykle ważną, szczególnie w tym tak trudnym dla spółdzielczości mieszkaniowej okresie, by mogły one mieć satysfakcję, wiedzieć, że ich wysiłki i osiągnięcia są dostrzegane, doceniane i popularyzowane.
Zasługują na to tym bardziej, iż tzw. media opiniotwórcze z reguły starannie pomijają pozytywne strony działalności spółdzielni mieszkaniowych.
Naszym zadaniem jest i będzie obrona spółdzielni mieszkaniowych i spółdzielców, przełamywanie stereotypów, walka o kontynuację pięknych tradycji spółdzielczych – mówiła podczas gali wręczania statuetek organizatorka rankingu red. nacz. „Domów Spółdzielczych” Maria Niedzielska.

(fil)

Osiedla

Wyróżnienia