Przegląd gazowy i wentylacyjny

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach informuje, że w miesiącach wrześniu i październiku br. odbędzie się w Państwa mieszkaniach przegląd instalacji gazowej oraz przegląd instalacji wentylacyjnej. Szczegółowy termin zostanie podany oddzielnym komunikatem wywieszonym na klatkach schodowych oraz w poniższym harmonogramie.

Dla Państwa wygody – obydwa przeglądy odbędą się tego samego dnia.

W podanym terminie obecność wszystkich mieszkańców obowiązkowa.

L.p Data Adres Ilość klatek Godzina przeglądu
1. 01.09.2016 Ul. Małachowskiego 41-55 8 17.00-18.00
ul. Lwa 8-16 5 18.00-19.00
2. 02.09.2016 Ul.Graszyńskiego 2 2 17.00-17.30
Ul.Graszyńskiego 3 2 17.30-18.00
Ul.Graszyńskiego 5 2 18.00-18.30
3. 05.09.2016 Przebędowo 20A 2 17.30-18.00
Przebędowo 20B 2 18.00-18.30
ul. Graszyńskiego 7 4 18.30-19.00
4. 06.09.2016 Ul. Kutrzeby 2 Pobiedziska 8 17.00-18.00
Ul. Kutrzeby 5 Pobiedziska 4 18.00-18.30
5. 07.09.2016 Ul. Kutrzeby 1 Pobiedziska 10 17.00-18.30
6. 08.09.2016 Os. 40-Lecia PRL 1 3 17.00-17.30
Os. 40-Lecia PRL 2 4 17.30-18.00
Os. 40-Lecia PRL 3 3 18.00-18.30
7. 09.09.2016 Os. 40-Lecia PRL 4 3 17.00-17.30
Os. 40-Lecia PRL 5 3 17.30-18.00
Os. 40-Lecia PRL 6 3 18.00-18.30
8. 12.09.2016 Os. 40-Lecia PRL 7 4 17.30-18.00
Os. 40-Lecia PRL 8 3 18.00-18.30
9. 13.09.2016 Ul.Poznańska 14 6 17.00-18.00
Ul.Poznańska 14A 4 18.00-18.30
10. 14.09.2016 UL.Poznańska 15A 5 17.00-17.30
Ul.Poznańska 15C 8 17.30-18.30
11. 15.09.2016 Ul.Poznańska 15 D 11 17.00-19.00
12. 16.09.2016 Ul.Poznańska 15 B 6 17.00-18.00
13. 19.09.2016 Ul. Poznańska 16 B 5 17.30-18.30
14. 20.09.2016 Ul.Poznańska 16 A 12 17.00-19.00
15. 21.09.2016 Ul.Poznańska 16 C 8 17.00-18.30
16. 22.09.2016 Ul.Piłsudskiego 5 1 17.00-17.30
Ul.Piłsudskiego 7 3 17.30-18.00
Ul.Piłsudskiego 9 1 18.00-18.30
17. 23.09.2016 Ul.Piłsudskiego 11 3 17.00-17.30
Ul.Piłsudskiego 13 3 17.30-18.30
18. 26.09.2016 Ul.Piłsudskiego 15 1 17.30-18.00
Ul.Piłsudskiego 17 1 18.00-18.30
Ul.Piłsudskiego 19 3 18.30-19.00
19. 27.09.2016 Os.Leśne 6 A 4 17.00-17.30
Os. Leśne 6 B 5 17.30-18.30
20. 28.09.2016 Os. Leśne 6 C 5 17.00-18.00
Os. Leśne 6 D 4 18.00-18.30
21. 29.09.2016 Os. Leśne 7 A 6 17.00-18.00
Os. Leśne 7 D 4 18.00-18.30
22. 30.09.2016 Os. Leśne 3 A,B 2 17.00-17.30
Os. Leśne 3 C,D 2 17.30-18.00
23. 03.10.2016 Os. Leśne 13 6 17.30-18.30
24. 04.10.2016 Os. Leśne 13 5 17.00-18.00
25. 05.10.2016 Os. Leśne 7 B 5 17.00-18.00
Os. Leśne 7 E 2 18.00-18.30
26. 06.10.2016 Os. Leśne 7 C 6 17.00-18.30
27. 07.10.2016 Os. Leśne 9 9 17.00-18.30
28. 10.10.2016 Os. Leśne 12 C 6 17.30-18.30
Os. Leśne 12 B 3 klatki 3 18.30-19.00
29. 11.10.2016 Os. Leśne 12 B od 4 klatki 9 17.00-18.30
30. 12.10.2016 Os. Leśne 11 3 17.00-17.30
Os. Leśne 12A 7 17.30-18.30
31. 13.10.2016 Os. Leśne 14 A 6 17.00-18.00
Os. Leśne 14 B 4 18.00-19.00
32. 14.10.2016 Os. Leśne 14 C 6 17.00-18.00
33. 17.10.2016 Os. Leśne 14 D 5 17.30-18.30
Os. Leśne 14 E 4 klatki od d 4 18.30-19.00
34. 18.10.2016 Os. Leśne 14 E 9 17.00-18.30
35. 19.10.2016 Os. Leśne 15 A 8 17.00-18.30
36. 20.10.2016 Os. Leśne 15B 11 17.00-19.00
37. 21.10.2016 Os. Leśne 16 9 17.00-18.00
38. 24.10.2016 Os. Leśne 16 12 17.30-18.30
39. 25.10.2016 Os. Leśne 17 5 17.00-17.30
Os. Leśne 18 5 17.30-18.00
40. 26.10.2016 Os. Leśne 18 A 11 17.00-18.30
41. 27.10.2016 Os. Leśne 18 C 10 17.00-18.30
42. 28.10.2016 Os. Leśne 18 B 6 17.00-18.00
43. 02.11.2016 Os. Leśne 4 A 3 17.00-18.30
Os. Leśne 4 B 3
Os. Leśne 4 C 2
44. 03.11.2016 Os. Leśne 2 A 8 17.00-18.30
45. 04.11.2016 Os. Leśne 4 D 4 17.00-18.30
46. 07.11.2016 Os. Leśne 2 B 1 17.00-17.30
Os. Leśne 2 C 1 17.30-18.00
Os. Leśne 2 D 1 18.00-18.30
47. 08.11.2016 Os. Leśne 10 4 17.00-18.30
48. 09.11.2016 Os. Leśne 2 E 7 17.00-18.00
49. 14.11.2016 Ul. Piłsudskiego 27 B 8 17.00-18.00
50. 15.11.2016 Os. Leśne 1 B 9 17.00-18.30

 

 

Osiedla

Wyróżnienia