Aktualności

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

Chcesz pozbyć się starej pralki, lodówki, zmywarki lub pralki i nie chcesz czekać na termin wywozu odpadów wielkogabarytowych?
Już teraz pozbądź się dużych elektrośmieci bezpłatnie i w sposób bezpieczny dla środowiska korzystając z usługi odbioru na telefon. Popsute, zużyte lub niepotrzebne AGD sporych rozmiarów zostanie odebrane bezpośrednio z mieszkania lub domu w uzgodnionym terminie – wystarczy zadzwonić pod numer 2222 333 00 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie elektrosmieci.pl.
Infolinia, z którą należy kontaktować się w celu odebrania elektrośmieci dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17, natomiast w sobotę w godzinach 8-13. ElektroEko odbiera duże zużyte sprzęty takie jak: pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, kuchenki elektryczne, suszarki do ubrań, telewizory powyżej 24 cali. Odbierając wielkogabarytowe sprzęty odbiera również drobne elektrośmieci.
Usługa jest dostępna w Poznaniu, Baranowie, Czerwonaku, Gnieźnie, Komornikach, Koninie, Koziegłowach, Lesznie, Luboniu, Plewiskach, Przeźmierowie, Skórzewie, Suchym Lesie, Swarzędzu, Tarnowie Podgórnym, Wysogotowie. Na stronie Youtube można zobaczyć jak wygląda odbiór: https://www.youtube.com/watch?v=PmKzuLDLCSU.