NADAL DYNAMICZNIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach w XV Rankingu Gazel Biznesu
To już XV – jubileuszowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W tej właśnie jubileuszowej edycji ponownie znalazła się nasza Spółdzielnia, a pamiątkowe dyplomy wręczono 11 lutego podczas gali w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki w innych krajach Europy, a kryteria wyboru są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnej specyfiki gospodarczej. Autorem rankingu jest instytucja finansowa Coface Poland, która jest odpowiedzialna również za weryfikację danych finansowych.
W bieżącej edycji weryfikowano wyniki osiągnięte w okresie 2011- 2013. O tytuł Gazeli Biznesu 2014 mogła ubiegać się firma, która rozpoczęła działalność przed rokiem 2011 i prowadzi ją nieprzerwanie, w roku 2011 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, w latach 2011-2013 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży, w latach 2011-2013 ani razu nie odnotowała straty.
O miejscu firmy na liście rankingowej decydował przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2013 vs. 2011).

Nie bez znaczenia dla renomy rankingu jest fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Firma musi obronić się wyłącznie osiągniętymi rezultatami.
sojkaa