NADAL DOBRA SPÓŁDZIELNIA

Po raz kolejny Spółdzielni Mieszkaniowej im.23 Lutego w Koziegłowach, została wyróżniona przez redakcję Strefy Gospodarki dodatku do Dziennika Gazeta Prawna tytułem DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2018.

Przypomnijmy, że Ranking Najlepszych Spółdzielni Mieszkaniowych w Polsce to ogólnopolski program uznaniowy, realizowany przez redakcję Strefy Gospodarki. [więcej tutaj...]

RYSZARD JARONIEC ODZNACZONY KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

W dniu 9 lutego 2018 r. podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim prezes Ryszard Jaroniec otrzymał wraz z innymi osobami zasłużonymi w służbie państwu i społeczeństwu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski nadany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Prezes Ryszard Jaroniec w chwilę po dekoracji, której dokonał w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski (na fotografii z prawej) [więcej tutaj...]

NAJLEPSZY GOSPODARZ DOMU W ROKU 2017

W dniu 27 listopada br. zebrała się Komisja Konkursowa Spółdzielni Mieszkaniowej im. 23 Lutego ds. wyłonienia najlepszego Gospodarza Domu w roku 2017.

Komisja dokonała analizy i oceny całorocznej pracy wszystkich gospodarzy domów. Jak zawsze, podstawę oceny stanowiły karty utrzymania porządku na terenach obsługiwanych nieruchomości, wyniki z wiosennej i jesiennej kontroli stanu BHP i Ppoż. oraz opinie mieszkańców wyrażone w trakcie roku i na kuponach konkursowych nadesłanych przez czytelników miesięcznika Karolinka.

Z wyróżnionymi gospodarzami domów w dniu 4 grudnia spotkał się prezes Spółdzielni Ryszard Jaroniec

Prezes Spółdzielni zanim wręczył wyróżnienia powiedział, że coroczny konkurs organizowany jest po to, aby pamiętać i doceniać pracę ludzi często niezauważaną przez innych, podkreślił także ich ważną rolę w systemie obsługi zasobów Spółdzielni.

Tytuł „NAJLEPSZY GOSPODARZ DOMU” w roku 2017 otrzymała pani Emilia Kucemba dbająca o rejon Os. Leśnego 7D i 13. Drugie miejsce przyznano panu Janowi Twarowskiemu obsługującemu rejon Osiedla Leśnego 17, 18 i 18B, trzecie miejsce panu Jackowi Miękisiak obsługującemu rejon Os. Leśnego 3A-D i 4A-D.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w konkursie NAJLEPSZY GOSPODARZ DOMU W ROKU 2017 z prezesem Ryszardem Jarońcem: Emilia Kucemba, Jan Twarowski i Jacek Miękisiak

Komisja przyznała także wyróżnienia dla pani Barbary Miler (rejon Os. Leśne 18A i 18C), pani Barbary Wolskiej (rejon ul. Poznańskiej 16 A-C), oraz dla pani Elżbiety Boguszewskiej (rejon Os. Leśne 16).

Wszyscy wyróżnieni otrzymali listy gratulacyjne, a pierwsza trójka także nagrody.

- Jedną z cech dobrego gospodarza domu powinien być bardzo dobry kontakt z mieszkańcami, ponieważ jest on pierwszym ogniwem w systemie zarządzania i obsługi zasobów Spółdzielni, od którego zależy szybkość i jakość reagowania pozostałych służb spółdzielni - między innymi odpowiedzialnych za usuwanie usterek i awarii. Nagrodzeni gospodarze wyróżniają się także dużym zaangażowaniem oraz doskonałą organizacją pracy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Komisja nie miała łatwego zadania, ponieważ z roku na rok rośnie poziom świadczonych usług przez coraz to większe grono gospodarzy domów. W spotkaniu udział wzięli szefowie firm zatrudniających gospodarzy domów i pracownicy Spółdzielni nadzorujący ich pracę, zatem była okazja do wymiany uwag i spostrzeżeń.

TYTUŁ LIDERA ZOBOWIĄZUJE

W dniu 29 września 2017r. na zamku w Kliczkowie po raz czwarty rozdano nagrody Liderom Spółdzielczości Mieszkaniowej - czyli spółdzielniom, które w sposób wyjątkowy dbają o swoje zasoby i lokatorów.
Konkurs zorganizowany przez redakcję miesięcznika "Administrator" miał na celu wyłonienie najlepszych spółdzielni w 2017 r. Wśród prawie 40 laureatów ponownie znalazła się nasza Spółdzielnia.

Prezes Ryszard Jaroniec prezentuje statuetkę przyznaną Spółdzielni wraz z tytułem "LIDER SPÓŁDZIELCZOŚCI 2017" w kategorii spółdzielnie średnie z przychodem z inwestycji

Laureatami konkursu zostały spółdzielnie mieszkaniowe, które wyróżniają się spośród innych nie tylko wynikami ekonomicznymi, ale także ciekawymi inicjatywami na rzecz swoich członków, przedsiębiorczością i umiejętnością sprawnego poruszania się w gąszczu coraz bardziej zawiłych przepisów prawa.
Jury wyłoniło laureatów konkursu w czterech kategoriach, według kryterium wielkości spółdzielni oraz podziału na spółdzielnie uzyskujące przychody z inwestycji i spółdzielnie bez tychże przychodów. Najliczniejszą grupę laureatów stanowią spółdzielnie średnie bez przychodów z inwestycji.
Uroczysta gala jest miejscem nie tylko wręczenia statuetki i dyplomu, lecz także nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z przedstawicielami branży oraz wymiany doświadczeń - co w szybko zmieniającej się rzeczywistości jest szczególnie cenne dla właściwego jej interpretowania. Dyplom LIDERA zamieszczamy na podstronie.

UPORCZYWA PRACA PRZYNOSI OWOCE

W Rynie 14 czerwca 2017 r. spotkali się laureaci tegorocznej VII edycji Ogólnopolskiego Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych, tam odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Miło nam poinformować, że nasza Spółdzielnia w swojej grupie zajęła pierwsze miejsce.

W kategorii spółdzielnie średnie z przychodem z inwestycji pierwsze miejsce zajęła Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach, drugie miejsce zajęła SM w Nowym Tomyślu, a trzecie Bełchatowska SM.

Wyróżnienia

35 Lecie SM

Aktualności

Komunikaty

Przetargi

Oferta

Praca

Awarie

Dodatek mieszkaniowy

Miesięcznik Karolinka

Lipiec - Sierpień 2018

Elektrośmieci GOAP