Aktualności

NADAL DOBRA SPÓŁDZIELNIA

Po raz kolejny Spółdzielni Mieszkaniowej im.23 Lutego w Koziegłowach, została wyróżniona przez redakcję Strefy Gospodarki dodatku do Dziennika Gazeta Prawna tytułem DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2018.

Przypomnijmy, że Ranking Najlepszych Spółdzielni Mieszkaniowych w Polsce to ogólnopolski program uznaniowy, realizowany przez redakcję Strefy Gospodarki.

Każda ze spółdzielni biorących udział w programie wypełnia taką samą ankietę weryfikacyjną, jednak każdy uczestnik programu oceniany jest indywidualnie, ponieważ ich możliwości są determinowane przez takie zmienne jak struktura wiekowa zasobów, liczba lokali użytkowych czy zamożność lokalnej społeczności.

Celem redakcji Strefy Gospodarki jest wyłonienie wąskiego grona najlepszych w naszym kraju spółdzielni mieszkaniowych, które nie obawiały się pokazać jawność swojego działania oraz poddały się niezależnej, zewnętrznej weryfikacji, oraz wzmocnienie wizerunku polskiej spółdzielczości mieszkaniowej. Program ma za zadanie upowszechniać, a także propagować właściwe wzorce, modele oraz strategie funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych – powiedział Łukasz Osypiński.